Kanał RSS
Niedzielska
Niedzielska
karka800
karka800
dlugirafi
dlugirafi
Syllwia9
Syllwia9

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Elektryk, komunikatywny niemiecki, Biberach

Elektryk, komunikatywny niemiecki, BiberachNiemiecka Agencja Pracy PolFach, poszukuje na zlecenie niemieckiego zakładu usług elektrycznych z okolic miasta Biberach: Elektryka techniki budowlanej. Konieczny wyuczony zawód elektryka, komunikatywny niemiecki i własne auto.

Opis / Obowiązki:
- Miejsce pracy: małe miasto z okolicy miasta Biberach an der Rib, Niemcy
- Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
- Długotrwała umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (mały zakład elektryki budowlanej)
- Praca jest stacjonarna. Zlecenia do 30 km w obrębie siedziby firmy
- Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7 do 17), ok. 180 do 210 godz./ mies.
- Główne zadania:
- Montaż i podłączenie instalacji budowlanych i szaf rozdzielczych
- Kontrola funkcjonalności
- Serwis i naprawa

Wymagania:
- Wyuczony zawód elektryka (świadectwo czeladnika lub mistrza)
- Doświadczenie przy elektryce budowlanej, instalacjach elektrycznych
- Samodzielne i odpowiedzialne wykonywanie pracy bez nadzoru
- Umiejętność czytania i pracy według planów technicznych jest zalecana
- Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy (ok. 10 km)

Nasza oferta:
- Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
- Wypłata wszystkich nadgodzin
- Stawka brutto: 16 euro / godz. (w okresie próbnym 6 msc.). Następnie 17 do 18 euro
- Zarobek miesięczny netto od 1800 do 2100 euro (w okresie próbnym)
- Mieszkanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika (ok. 300 euro)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.
Pensja: 1800 do 2100 euro netto
Lokalizacja: Biberach
Firma: Agencja Pracy PolFach

Agencja Pracy PolFach | Czytano 151 razy | 18-12-2018