Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Elektryk Elektromechanik

Elektryk ElektromechanikRozpoczęcie pracy:
Grupa I: 08.05.2017
Grupa II: 29.05.2017
Grupa III: 24.07.2017
Grupa IV: 31.07.2017

Okres pracy: do końca Listopada 2017
Praca w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy - 1 tydzień wolnego)
Miejsce pracy: Dania
Ilość wakatów: 40

Oferujemy:

- stawka godzinowa 113 DKK (15, 20#8364;) brutto
plus 440 DKK diety na wyżywienie i zakwaterowanie do każdego przepracowanego dnia (dieta nie jest objęta podatkiem)
- 12, 5 % dodatku wakacyjnego do każdej przepracowanej godziny,
- około 60 godzin tygodniowo,
- dwutygodniowe szkolenie liczone jako czas przepracowany,
- możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
- możliwość zaliczki do 3000 koron,
- pomoc w organizacji mieszkania: 100 dkk/doba (ok. 20 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe),
- duńska umowa,
- obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:

- montaż systemów antenowych oraz anten telewizyjnych oraz radiowych,
- konfiguracja stacji bazowych,
- wymiana okablowania.

Oczekujemy:

- dobra znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie przy pracy z systemami antenowymi,
- uprawnienia elektryczne,
- mile widziane osoby z wykształceniem elektrycznym/technicznym,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność w podanym terminie,
- asertywność, chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji,
- umiejętność pracy w zespole (praca zespołowa),
- własny samochód (dojazdy do pracy).

Pensja: 22 000 / 25 000 DKK
Lokalizacja:
Firma: PF GRUPPEN
Oferta pracy Elektryk Elektromechanik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

| Czytano 655 razy | 20-04-2017