Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Elektryk budowlany pracownik tymczasowy

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację - czekamy na Ciebie!

OPIS STANOWISKA :

  • Prace elektryczne wykonywane na różnego rodzaju obiektach budowlanych nowych i poddawanych renowacji: mieszkania (budynki i pawilony), biura, centra handlowe, szpitale, fabryki, szkoły,

  • Praca na podstawie planów determinujących lokalizację wykonywanych prac,

  • Montowanie okablowania,

  • Podłączanie instalacji do urządzeń i sieci zewnętrznych,

  • Na większych budowach pracownik będzie zobligowany posłużyć się schematem montażu i planem instalacji przygotowanymi uprzednio przez techników,

  • Praca na podstawie schematu i planu,

  • Oznaczanie elementów instalacji elektrycznych : tablic i szaf elektrycznych,gniazdek,

  • Kreślenie i przeciąganie kabli pod określoną realizację,

  • Wiercenie,

  • Montowanie drobnych urządzeń i podłączanie szaf : podłączanie prądu, oświetlenia.

WYMAGANIA :

  • Min. 10 lat doświadczenia na stanowisku elektryka,

  • Umiejętność czytania i pracy z rysunkiem i schematem elektrycznym,

  • Dokładna i fachowa praca według wytycznych brygadzisty lub szefa budowy,

  • Doświadczenie w rozkładaniu kabli i podłączaniu szaf,innego wyposażenia,

  • Prawo jazdy kat. B oraz samochód do dyspozycji,

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • Odpowiedzialność i punktualność,

  • Zdolność do pracy na wysokości pow. 3 metrów,

  • Zdolności manualne,

  • Praca w hałasie i kurzu wewnątrz.

Oferujemy :

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,

  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),

  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • przejazd do Francji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

RODZAJ UMOWY: UMOWA O PRACĘ

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Uniapol
Oferta pracy Elektryk budowlany pracownik tymczasowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 481 razy | 17-01-2017