Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Elektryk budowlany

Elektryk budowlanyAgencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

ELEKTRYK BUDOWLANY

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Mannheim

Oferujemy:
-Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
-Wynagrodzenie 11, 00 Euro brutto / h plus ewentualne nadgodziny
-Dieta 24 Euro netto za każdy dzień przepracowany
-Zatrudnienie na pełny etat
-Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
-Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
-Płatny urlop
-Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
-Podłączanie instalacji elektrycznych w budynkach
-Przegląd, konserwacja i naprawa instalacji
-Znajomość rysunku technicznego, schematów i symboli

Wymagania:
-Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne- elektryczne
-Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1 (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Agencja Pracy Koncepcja
Oferta pracy Elektryk budowlany może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4585 razy | 20-10-2014