Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Elektronik - Automatyk

Elektronik - AutomatykAgencja pracy tymczasowej WORK WONDERS, wpisana do rejestru pod nr 7863 jako MÓWISZ I MASZ Sp. z o.o., dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTRONIK-AUTOMATYK

Miejsce pracy: Szelków pow. makowski

Zakres obowiązków:
- Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania powierzonego parku maszynowego, urządzeń technologicznych,
- Wykonywanie bieżących oraz planowanych napraw i konserwacji maszyn znajdujących się w zakładzie,
- Konserwacja urządzeń elektrycznych znajdujących się w zakładzie,
- Kontrola zabezpieczeń elektrycznych w zakładzie pracy,
- Ocenie stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie,
Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie techniczne - automatyka, elektronika
- Znajomość elektroniki i automatyki przemysłowej
- Umiejętność programowania sterowników
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lat
- Umiejętność analizy i napraw urządzeń mechanicznych
- Uprawnienia do obsługi i konserwacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1kV
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Uprawnienia spawalnicze ( będą dodatkowym atutem)
- Prawo jazdy kat. B
- Dyspozycyjność
Oferujemy:
- umowa o pracę ,
- stabilne zatrudnienie,
- ambitna i satysfakcjonująca praca,
- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowy pakiet premiowy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV pod adres Olsztyn@workwonders.pl , w temacie wiadomości prosimy podać nr ref EA/PRZ/III

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez MÓWISZ I MASZ Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji".
Pensja:
Lokalizacja: Przasnysz
Firma: Work Wonders
Oferta pracy Elektronik - Automatyk może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5538 razy | 17-05-2013