Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Elektromonter

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Obecnie dla naszego francuskiego poszukujemy pracowników na stanowisko: elektromontera
Zadania:
- podłączanie kabli, podłączanie podzespołów
- przygotowanie kabla i kładzenie tras kablowych
- praca na lotnisku
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premia miesięczna
- pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vitale)
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 #8364;)
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 #8364; premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail rekrutacja@ipf.jobs
Kontakt telefoniczny: Beata Szczęsna tel: 571 445 378 skype: beata_ipf
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: I P F
Oferta pracy Elektromonter może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

| Czytano 400 razy | 26-09-2018