Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego holenderskiego klienta branży automotiv, producenta  aut MINI dla BMW poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU, Holandia

Jeżeli jesteś pasjonatem technologii i motoryzacji, masz doświadczenie przy utrzymaniu ruchu linii produkcyjnej w firmie z branży automotiv,  jesteś otwarty na nowe doświadczenie, zaangażowany i chętny do pracy zespołowej, ta oferta jest dla Ciebie!!!

Opis stanowiska:

  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony elektrycznej

  • nadzór nad ciągłością pracy linii produkcyjnej

  • realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu

  • znajdowanie, identyfikowanie i eliminowanie bieżących usterek

  • wymiana części maszyn

  • wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających procesy

  • raportowanie i zgłaszanie propozycji doskonalenia procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • doświadczenie min. 3-letnie, zawodowe na dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie minimum średnie techniczne w zawodzie: elektryk, elektronik, automatyk, elektromechanik

  • umiejętności naprawy maszyn i urządzeń

  • znajomość systemów bezpieczeństwa, PLC S7/Melsec oraz falowników

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w grupie

  • zaangażowanie, sumienność oraz własna inicjatywa

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach holenderskich

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w systemie zmianowym

  • dla osób, które zdecydują się na pracę na stałe i relokację do Holandii firma zapewnia bogaty pakiet socjalny: 46 EUR diety za każdy dzień pracy, refundację kosztów dojazdu do pracy, zakwaterowanie oraz bon na zasiedlenie w wysokości 7750 EUR

Pensja:
Lokalizacja: Born
Firma: Link2europe
Oferta pracy Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 349 razy | 25-04-2017