Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Elektromechanik

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - firmy zajmującej się sprzedażą oraz naprawą silników elektrycznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    ELEKTROMECHANIK - PRZEZWAJANIE SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH, Belgia

PRACA OD ZARAZ!

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się regeneracją silników elektrycznych. Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za naprawy w zakresie uzwajania / przezwajania silnika. Praca wymaga umiejętności korzystania z podstawowych narzędzi elektromechanicznych, a także precyzji i dokładności.

Obowiązki:

  • przezwajanie / uzwajanie silników AC i DC

  • pomiar i demontaż starego uzwojenia

  • uzwajanie silników niskonapięciowych

  • tworzenie cewek i izolowanie

  • dokonywanie pomiarów elektrycznych

  • impregnacja i wypalanie

Wymagania:

  • doświadczenie na powyższym stanowisku pracy

  • wiedza z zakresu elektryki i budowy silników napędowych

  • mile widziane wykształcenie w zakresie elektryki / elektromechaniki

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 15EUR/h brutto

  • bon żywnościowy w wysokości 7EUR za każdy dzień pracy

  • szkolenie wstępne

  • możliwość pracy na stałe

  • dodatek wakacyjny 15,38% zarobków brutto

  • premia roczna 8,27% zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni roboczych)

Potrącane z wynagrodzenia:

  • zakwaterowanie: 80EUR tygodniowo

  • ubezpieczenie: 7.5EUR miesięcznie

Pensja:
Lokalizacja: Moorsele
Firma: Link2europe
Oferta pracy Elektromechanik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 378 razy | 27-01-2017