Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Ekipa budowlana Francja

Ekipa budowlana FrancjaEuro-kontakt (nr lic. 12458) poszukuje ekipy budowlanej do Francji, która posiada umiejętności odpowiadające zawodom:

- elektryk
- hydraulik
- monter ścianek KG
- malarz
- płytkarz
- parkieciarz

Obowiązki:

- renowacja sufitów, wykończenia ścian
- układanie płytek i parkietów
- montaż urządzeń sanitarnych, instalacji elektrycznej
- montaż ścianek działowych oraz drzwi

Wymagania:

- doświadczenie
- znajomość j. Francuskiego - mile widziana

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:530456977

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Ekipa budowlana Francja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4093 razy | 20-09-2016