Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Eindhoven, praca w pralni od zaraz na 2-ga zmianę

Eindhoven, praca w pralni od zaraz na 2-ga zmianęCleanlease Fortex już ponad 100 lat specjalizuje się w czyszczeniu oraz wypożyczaniu wysokiej jakości tkanin. Między innymi dla szpitali, hoteli i parków wypoczynkowych.
Opis stanowiska:
Na stanowisku pracownika pralni zajmujesz się różnymi częściami procesu pralniczego, jak np.:
- Sortowanie przychodzącego prania
- Składanie czystego prania
- Sortowanie czystego prania
- Pakowanie czystego prania
Godziny pracy od poniedziałku do piątku od 14:00 do 21:45

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j.angielskiego lub j. niderlandzkiego
- mile widziane doświadczenie w pracy w pralni lub na produkcji
- jesteś w stanie wykonywać prace fizyczne oraz powtarzające się czynności, nie masz problemów z plecami, ramionami, szyją i/lub kolanami
- własny transport do pracy oraz prywatne zakwaterowanie

Oferujemy:
- pracę w entuzjastycznym zespole produkcyjnym
- dodatki za nadgodziny
- stawka brutto 10,12/h (wiek 22 wzwyż)
- zwroty kosztów dojazdu #8364; 0, 13 za kilometr, od 5 do 30 km
- miła i nieformalna atmosfera w pracy
- dodatki zmianowe: od godziny 19:00 obowiązuje dopłata godzinowa w wysokości 22, 5%, a od godziny 20:00 obowiązuje dopłata 45%
- Stawki godzinowe wg wieku:
18 lat #8364;4, 77/h
19 lat #8364;5.52/h
20 lat #8364;7.03/h
21 lat #8364;8.53/h
Pensja: 10,12
Lokalizacja: Eindhoven
Firma: startpeople
Oferta pracy Eindhoven, praca w pralni od zaraz na 2-ga zmianę może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 323 razy | 16-11-2018