Strona główna >> Świętokrzyskie >> Dam pracę

Dyrektor Handlowy ds. Sieci DIY

Dyrektor Handlowy ds. Sieci DIYDla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, której marka jest znana na rynku międzynarodowym, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: woj. świętokrzyskie (home office)

Główne zadania:
- opracowanie koncepcji współpracy ponadnarodowej z globalnymi/europejskimi sieciami handlowymi,
- nadzór, koordynacja, wdrażanie i efektywne wykorzystanie kontraktów międzynarodowych,
- realizowanie założeń budżetu sprzedaży na powierzonym terenie,
- negocjacje warunków współpracy z partnerami handlowymi (sieci DIY),
- nadzór nad podległym zespołem,
monitoring płatności partnerów handlowych,
- raportowanie,
- monitoring konkurencji.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
- szeroka wiedza z zakresu sprzedaży,
- wysokie zdolności negocjacyjne i analityczne,
- silna motywacja do działania i nastawienie na realizację celów,
- umiejętność zarządzania zespołem,
- umiejętność pracy w stresie i pod presja czasu,
- dyspozycyjność, gotowość do częstych krajowych podróży służbowych,
- bardzo dobra znajomość MS Office,
- płynna znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat B.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Lokalizacja: Busko Zdrój, Jędrzejów, Kazimierz Wielka, Kielce, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Sandomierz, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Staszów, Włoszczowa
Firma: CVedge
Oferta pracy Dyrektor Handlowy ds. Sieci DIY może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Świętokrzyskie >> Dam pracę

| Czytano 7798 razy | 09-09-2011