Strona główna >> Świętokrzyskie >> Dam pracę

Dyrektor Działu Call Center i Obsługi Klienta DCC/praca4u/09

Dyrektor Działu Call Center i Obsługi Klienta DCC/praca4u/09Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, której marka jest znana na rynku międzynarodowym, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Działu Call Center i Obsługi Klienta

Lokalizacja: woj. świętokrzyskie

Główne zadania:
zarządzanie kilkudziesięcioosobowym działem Call Center
realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
zapewnienie ciągłości obsługi klienta zgodnie z przyjętym standardem
współpraca z innymi działami firmy
monitorowanie pracy, analiza oraz kontrola poprawności zamówień, przestrzegania warunków handlowych
współtworzenie procedur współpracy z partnerami handlowymi, wypracowanie zakresu i standardu świadczonych usług
raportowanie

Oczekujemy:
wykształcenie wyższe
min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami sprzedawców
umiejętności konstruktywnego rozwiązywania sytuacji trudnych
bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
umiejętność myślenia strategicznego, planowania, przewidywania i organizowania
znajomość technik motywowania personelu
umiejętność skutecznego zarządzania zmianą
umiejętność pracy pod presją czasu
wysoka motywacja do osiągania celów sprzedażowych
bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel i Power Point
bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
komunikatywna znajomość języka rosyjskiego i/lub niemieckiego
prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie/załączanie swoich aplikacji w języku polskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Lokalizacja: Busko Zdrój, Jędrzejów, Kazimierz Wielka, Kielce, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Sandomierz, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Staszów, Włoszczowa
Firma: Edge Recruitment
Oferta pracy Dyrektor Działu Call Center i Obsługi Klienta DCC/praca4u/09 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Świętokrzyskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 8714 razy | 13-09-2011