Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
holamarta
holamarta
Adecco Poland
Adecco Poland
rafal1974janicki36
rafal1974janic
Mariusz8521
Mariusz8521
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Niemcy >> Szukam pracy

Dwie osoby [mama i syn ]

Dwie osoby [mama i syn ]Dwie osoby szukają pracy!
Witam mam na imię Piotr, 23 lat jestem po skończonej szkole zawodowej, szukam pracy razem z moją mamą, która ma za sobą już kilka wyjazdów za granicę, pracowała mianowicie przy opiece osób starszych, w pralni, w hotelu czy też w szklarni, moje doświadczenie to praca na szklarni, w pralni i drobne prace porządkowe, ścinanie drzewek, krzewów, grodzenie posesji, oczyszczanie budynku po remoncie. Posiadam prawo jazdy kat.B. Język Angielski komunikatywny (na zasadzie więcej zrozumiem kogoś, niż sam się wypowiem, choć podstawy w mowie są) Język Niemiecki niestety słabiej. Mama z językami tym bardziej słabo, choć nadrabia pracowitością. Szukamy pracy w okolicach Berlina lub Dresden.

Proszę o kontakt 579 197 814
Pozdrawiam
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: czeslaww55
Kontakt 4u
579 197 814
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


czeslaww55 | Czytano 67 razy | 13-01-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica