Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

Doręczyciel Gorzów, Skwierzyna, Międzyrzecz i okolice

Doręczyciel Gorzów, Skwierzyna, Międzyrzecz i okoliceNPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym działającym na skalę ogólnopolską od 2006 roku. Dzięki pasji i zaangażowaniu blisko 7 tys. zespołu oraz zapleczu techniczno-logistycznemu uzyskaliśmy szybki wzrost liczby dostarczanych przesyłek. Konsekwentnie dążymy do pozycji lidera na polskim rynku usług pocztowo-kurierskich. Jesteśmy laureatem międzynarodowej nagrody World Mail Awards 2010 i 2011, nagrody Dobry Wzór 2012 oraz XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA.

Dołącz do nas! Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
DORĘCZYCIEL
Na terenie gmin: Barlinek, Bierzwnik, Bledzew, Bogdaniec, Boleszkowice, Choszczno, Deszczno, Dębno, Dobiegniew, Drezdenko, Gorzów Wlkp., Kłodawa, Kostrzyn, Krzeszyce, Krzęcin, Lubiszyn, Lubniewice, Międzychód, Międzyrzecz, Myślibórz, Nowogródek Pomorski, Pełczyce, Przytoczna, Pszczew, Santok, Skwierzyna, Słońsk, Stare Kurowo, Strzelce, Sulęcin, Trzaciana, Witnica, Zwierzyn

TWOJE ZADANIA:
Odbieranie przesyłek z siedziby oddziału/Punktu Obsługi Klienta;
Dostarczanie przesyłek oraz paczek do Klientów indywidualnych i instytucjonalnych;
Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą;
Dokładne i terminowe rozliczanie się z przesyłek pobranych do doręczenia;
Budowanie pozytywnego wizerunku
firmy wśród Klientów.

WYMAGANIA NA STANOWISKU DORĘCZYCIEL:
Dobra organizacja pracy;
Wysoka kultura osobista;
Dyspozycyjność i punktualność;
Uczciwość i rzetelność;
Znajomość topografii miasta;
Niekaralność - potwierdzona odpowiednim zaświadczeniem;
Doświadczenie w kolportażu przesyłek będzie dodatkowym atutem;
Mile widziane posiadanie własnego ekonomicznego samochodu.

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
Pracę w zgranym zespole;
Motywacyjny system wynagrodzeń.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Powodzenia!
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., Skwierzyna, Międzyrzecz, Barlinek i okolice
Firma:
Oferta pracy Doręczyciel Gorzów, Skwierzyna, Międzyrzecz i okolice może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5758 razy | 29-12-2013