Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Doradca techniczny ds. Współpracy z Biurami Projektowym

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio-HR SP.z.o.o dla Naszego Klienta światowego koncernu działającego m.in. w branży automatyki i energetyki, aparatury rozdzielczej, transformatorów rozdzielczych, aparatury elektrycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Doradca techniczny ds. Współpracy z Biurami Projektowymi
Lokalizacja: Mazowiecki lub Śląski, Dolnośląski
Numer referencyjny: SSBP/10/14
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie kalkulacji i wsparcia technicznego sprzedawców oraz za:
nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z biurami projektowymi,
przygotowywanie i zapewnianie pomocy i niezbędnego wsparcia technicznego dla biur projektowych, organizację i prowadzenie prezentacji i szkoleń dla biur projektowych w zakresie potrzebnej wiedzy o produkcie;
opracowywanie dokumentacji projektowej/technicznej;terminowe przygotowywanie kalkulacji,
prowadzenie niezbędnych uzgodnień z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż i marketing w celu opracowania wycen, zgodnie z zapytaniem ofertowym lub zamówieniem Klienta,
nadzór nad techniczną częścią oferty,
zarządzanie dokumentacją ofertową, w tym przekazywanie właściwym jednostkom organizacyjnym skompletowanych dokumentów związanych z wyceną,
wsparcie techniczne działu sprzedaży podczas prezentowania produktów branżowych ABB,
wprowadzanie rozwiązań i standardów zapewniających poprawę jakości oraz rozwoju produktu,
przygotowanie analiz, dokumentów i innych materiałów z zakresu powierzonego obszaru działania.

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne elektryczne lub elektrotechniczne,
znajomość produktów oraz procesów produkcyjnych i projektowania z zakresu systemów nn,
minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku i w zbliżonym sektorze produkcji,
angielski na poziomie komunikatywnym,
odpowiedzialność, samodzielność, terminowość i dobra organizacja pracy,
umiejętność pracy w zespole;
gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, AutoCad, MNS Engineer.
Oferujemy:
pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
atrakcyjne warunki zatrudnienia, (płaca podstawowa na poziomie 6, 500-8, 500 brutto)
warsztaty szkoleniowe,
pracę w dobrze wyszkolonym zespole technicznym,

Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma:
Oferta pracy Doradca techniczny ds. Współpracy z Biurami Projektowym może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4695 razy | 31-10-2014