Strona główna >> Podkarpackie >> Dam pracę

Doradca Klienta - Maszyny Rolnicze

Doradca Klienta - Maszyny RolniczeDla swojego klienta - wiodąca firma z Polski Wschodniej, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze rolnictwa w związku
z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Doradca Klienta ds. sprzedaży maszyn rolniczych nr ref/DKMR/miasto
miejsce pracy: woj. podkarpackie, świętokrzyskie
dwa wakaty
rodzaj pracy: stała

Opis stanowiska:
doradztwo w zakresie maszyn rolniczych (ciągniki, kombajny zbożowe, maszyny towarzyszące), pozyskiwanie nowych klientów, utrzymanie dobrych relacji z klientami firmy, dbanie o wizerunek firmy, analiza rynku maszyn rolniczych i działań konkurencji.

Nasz Klient Wymaga:
wykształcenia min. średniego,
znajomości branży rolniczej w szczególności rynku maszyn rolniczych,
dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
organizacji i uczestnictwa w targach branżowych,
prawa jazdy kat. B,
samodzielności, kreatywności i motywacji,

Nasz Klient oferuje:
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne szkolenia branżowe,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych poparte sukcesami, referencje, znajomość języków obcych.
Lokalizacja: Brzozów, Dębica, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne
Firma: Agency Work Consulting
Oferta pracy Doradca Klienta - Maszyny Rolnicze może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Podkarpackie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 9176 razy | 14-02-2012