Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Doradca Klienta Biznesowego

STEGMANN Polska Sp. z o.o. należy do Grupy 7(S), jednego z liderów branży doradztwa personalnego w Europie. Grupa 7(S) posiada 30-letnie w doradztwie personalnym i oddelegowaniu Specjalistów w następujących branżach: Finanse,Przemysł i Technik, Inżynieria, Medycyna, Farmacja,Informatyka i Technologie, Horeca,Logistyka i Spedycja.

Dla naszego Klienta firmy z branży wydawniczej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Umawianie spotkań z aktualnymi klientami w danym regionie;

  • Prowadzenie spotkań handlowych;

  • Pozyskiwanie wznowień abonamentowych;

  • Negocjowanie warunków kontynuacji współpracy;

  • Prezentowanie nowości produktowych;

  • Przygotowanie ofert;

  • Dokonywanie nowej sprzedaży (podpisywanie zamówień);

  • Prowadzenie szkoleń produktowych;

  • Realizacja planów sprzedażowych;

  • Systematyczne raportowanie;

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość obsługi komputera i programów MS Office (w szczególności Word, Excel) oraz przeglądarek internetowych;

  • Gotowość do pracy mobilnej;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę;

  • Samochód służbowy (również do celów prywatnych), telefon, laptop, zdalny internet;,

  • Kartę paliwową na kwotę 800 zł miesięcznie;

  • Kartę Multisport, opiekę medyczną.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Stegmann Polska Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami).

Pensja:
Lokalizacja: Koszalin
Firma: Stegmann Warszawa
Oferta pracy Doradca Klienta Biznesowego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4651 razy | 05-12-2015