Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Dodatkowa praca przy sprzedaży pożyczek

Szukasz zajęcia dodatkowego? Lubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Poszukujemy:

Doradca finansowy

Miejsce: Chojna

Opis stanowiska:

-profesjonalna obsługa klienta indywidalnego i biznesowego

-aktywne działania marketingowe

-budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

Wymagania:

-zaangażowanie w doskonalenie umiejętności

-łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

-nastawienie na cele

-niekaralność

Oferujemy:

-współprace z uczciwym i solidnym Partnerem biznesowym

-atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (sprzedajesz, nie odbierasz rat)

-stałe wsparcie

-elastyczny czas pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Pensja:
Lokalizacja: Chojna
Firma: Profi Credit S.A.
Oferta pracy Dodatkowa praca przy sprzedaży pożyczek może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4419 razy | 15-11-2015