Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

CNC laserowa wykrawarka, Achern 2200EUR, opłacone

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 CNC laserowa wykrawarka (Niemcy)

Obowiązki:

  • obsługa i programowanie wykrawarek laserowych (Amada - AMADA FO 3015 und  AMADA LC 2415)

  • umiejętność ustawiania i konserwowania maszyn

  • przygotowywanie materiału do obróbki

  • obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych

  • praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy

  • minimum rok doświadczenia jako operator programista wykrawarki laserowej AMDA

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • prawo jazdy (wymagane) oraz własny samochód na wyjazd (mile widziane)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - ok. 2200EUR netto/ miesiąc (przy I klasie podatkowej)

  • brak "Zeitkonta" - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane

  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą

  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę

  • ubezpieczenie w Niemczech

  • pracodawca zapewnia i opłaca mieszkanie (pokoje 1-2 osobowe)

  • możliwość pobierania zaliczek

  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech

  • możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski

  • nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy

  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Pensja:
Lokalizacja: Achern
Firma: Zeitmann Żeńczuk
Oferta pracy CNC laserowa wykrawarka, Achern 2200EUR, opłacone może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 345 razy | 20-11-2017