Kanał RSS
justka22
justka22
Magnus
Magnus
A-Personell
A-Personell
Katarzyna J
Katarzyna J

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Cieśla - zbrojarz - betoniarz do Niemiec

Cieśla - zbrojarz - betoniarz do NiemiecPolska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- zbrojarzy #8211; betoniarzy do budowy obiektów.
Miejsce pracy: teren Niemiec
Możliwe zarobki powyżej: 12 000 zł
Oferujemy:
-długoterminową, stabilną i legalną pracę,
-bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
-atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro, regularne płatności,
-BONUS #8211; 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
-BONUS #8211; 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
-opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
-montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,
-betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,
-obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.
Wymagania:
-min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
-sumienność, rzetelność w pracy,
-dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
-brak nałogów,
-mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.
Pensja: 12000
Lokalizacja:
Firma: Ruben Bau sp. z o. o.
Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

Ruben Bau sp. z o. o. | Czytano 50 razy | 10-05-2019