Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Cieśla szalunkowy (stropy)

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Zakres obowiązków:

Praca w stanach surowych dużego formatu, w tym:

-Wykonywanie prac związanych z szalowaniem stropów;
-Montaż i demontaż systemów szalunkowych;
-Rozkładanie płyt stropowych (w zależności od zapotrzebowania);
-Układanie siatek zbrojeniowych;
-Wylewka betonu.

Wymagania:

-Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku  (mile widziane na kontraktach zagranicznych);

-Znajomość różnych systemów szalunkowych (ALPHI, TOP-DALLE, PERI, DOKA, SATECO);

-Umiejętność czytania rysunku technicznego;

-Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;

-Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy);

Mile widziane:

-komunikatywna znajomość języka francuskiego

-gotowość do wyjazdu własnym samochodem.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

-Możliwość długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Pensja:
Lokalizacja: Bordeaux, Touluse
Firma: In Temporis Polska
Oferta pracy Cieśla szalunkowy (stropy) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 698 razy | 17-11-2017