Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

Cieśla konstrukcyjny - praca w Norwegii

Cieśla konstrukcyjny - praca w NorwegiiWorkshop Bemanning og Kompetanse AS poszukuje doświadczonych:

Cieśli Konstrukcyjnych Stolarzy

Start pracy: jak najszybciej
Alta i okolice

Obowiązki:
- montaż konstrukcji zewnętrznych ścian elewacyjnych w budynkach o konstrukcji drewnianej lub betonowo-drewnianej,
- montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
- montaż folii izolacyjnej,
- montaż ocieplenia z wełny mineralnej,
- obijanie zewnętrznej konstrukcji panelami,
- obijanie wewnętrznej konstrukcji płytami kartonowo-gipsowymi,
- montaż okien, drzwi oraz listew wykończeniowych.

Wymagania:
- 2-3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane:
- Znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
- Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii,
- Aktualne pozwolenie na prace na terenie Norwegii.

Pracodawca zapewnia:
- Konkurencyjne wynagrodzenie,
- Zlecenia u poważnych i profesjonalnych klientów,
- Opieka Konsultantów Personalnych,
- Wszystkie ubezpieczenia wymagane przez prawo.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia Nr 5199.
Pensja:
Lokalizacja: Alta i okolice
Firma: Workshop Bemanning
Oferta pracy Cieśla konstrukcyjny - praca w Norwegii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

| Czytano 529 razy | 21-09-2016