Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Cieśla konstrukcyjny

Cieśla konstrukcyjnyKoncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla naszych norweskich Klientów poszukujemy
odpowiednich Kandydatów na stanowisko:
Cieśla konstrukcyjny - budowa domów w szkielecie drewnianym

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy: asap
Obowiązki: konstrukcje drewniane (ściany zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi, schody) budowa domów/szkół od podstaw w szkielecie drewnianym oraz prace wykończeniowe (ściany, sufity), remonty budynków.
Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego (język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej)
Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
Doświadczenie zawodowe min. 3-5 lat w budowie konstrukcji drewnianych ( w pierwszej kolejności rozpatrujemy aplikacje kandydatów, którzy mają doświadczanie w pracy w krajach skandynawskich)
Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus nadgodziny,
Wynagrodzenie od 171 NOK/h
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Dodatek urlopowy,
Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny
Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz referencje od poprzednich pracodawców ( mogą być numery kontaktowe) prosimy przesłać na adres e-mail: norwegia@koncepcja.eu, koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘’Cieśla konstrukcyjny ".
Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Cieśla konstrukcyjny może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4621 razy | 16-10-2014