Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Cieśla

CieślaFirma Dobry Pracownik  Sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej nr  licencji 7475 dla swojego Klienta  poszukuje pracowników na stanowisko:
Cieśla
nr Ref.1406/2015
miejsce pracy - Katowice

 Opis stanowiska:

wykonywanie szalowań, konstrukcji drewnianych, robót izolacyjnych, montażowych i                                       betoniarskich
praca na systemach szalunkowych np. ULMA, PERI, DOKA
pomocnicze prace budowlane
drobne prace dekarskie
dbałości o narzędzia pracy

Wymagania:

co najmniej trzyletnie  doświadczenie w pracach ciesielskich i dekarskich
gotowość do podjęcia pracy od zaraz, motywacja, odpowiedzialność
znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

pracę sezonową lub dłuższy okres współpracy
pracę od zaraz, praca od pon-pt od 7 do 17
umowę o pracę
pracę w miłej atmosferze

Aplikację (CV ze zdjęciem ) prosimy o przesyłanie.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi przez siebie kandydatami.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 2908.1997 Dz. U.z 2002 r Nr.101, poz.926 z późn. zm."
Pensja:
Lokalizacja: Katowice
Firma: Dobry Pracownik sp zoo
Oferta pracy Cieśla może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4670 razy | 02-04-2015