Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Cieśla - Formenbauer - Prefabrykacja

Cieśla - Formenbauer - PrefabrykacjaAgencja Pośrednictwa Pracy PolWork-Service z numerem w KRAZ 7879 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracownika na stanowisko:
Cieśla

Wymagania:
1. Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację z pracodawcą lub współpracownik znający język niemiecki
2. Wykształcenie i/lub wieloletnie doświadczenie w zawodzie
3. Gotowość do podjęcia pracy
4. Własny środek transportu lub jeden na 2 pracowników
5. Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w grupie
6. Zainteresowanie długookresową współpracą

Zakres obowiązków:
1. Tworzenie form i szalunków zgodnie z rysunkiem technicznym

Oferujemy:
1. Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
2. Odprowadzone składki socjalne, ubezpieczeniowe i emerytalne w Niemczech
3. Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
4. Wsparcie polskich konsultantów
5. Pracę u sprawdzonego pracodawcy
6. Możliwość długookresowej współpracy również w sezonie zimowym
7. Atrakcyjne wynagrodzenie plus dieta netto za każdy przepracowany dzień

Pensja: 12 euro brutto plus dieta
Lokalizacja: Stuttgart, Hannover, Cuxhaven, Dortmund
Firma: PolWork
Oferta pracy Cieśla - Formenbauer - Prefabrykacja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 444 razy | 10-04-2017