Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

Ciesla budowlany - Norwegia

Ciesla budowlany - NorwegiaPraca
CIESLA BUDOWALNY- Norwegia
OPIS STANOWISKA
#8226; Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
#8226; Wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian elewacyjnych
#8226; Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych
#8226; Montaż okien i drzwi
#8226; Montaż płyt gipsowo-kartonowych
#8226; Izolacja watą lub styropianem
#8226; Listwowanie
#8226; Prace wykończeniowe
#8226; Prace przy kledningu (siding)
#8226; Dobra sprawnosc fizyczna
WYMAGANIA
#8226; Dyplom czeladniczy w zawodzie stolarz lub udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
#8226; Umiejętność czytania rysunku technicznego
#8226; Mile widziane doświadczenie zdobyte na kontraktach zagranicznych
#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
Stawka godzinna to 181, 5 koron/godz. brutto (to jest standard dla nowych pracownikow)
- Miesieczna liczba godzin jest rozna i wynosi od 154 do 200 godzin (to tez reguluje umowa ze zleceniodawca)
- Istnieje mozliwosc nadgodzin ale stawka godzinowa sie nie zmienia
- Transport do miejsca pracy we wlasnym zakresie (przy czym zwracamy naszym pracownikom koszty dojazdu do i z miejsca pracy #8211; reisepenger)
- Mieszkania zapewniamy #8211; czynsz 5000 koron miesiecznie potracany z wyplaty. Mieszkania sa w pelni wyposazone, sprzatane przez firme sprzatajaca raz w tygodniu
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Bwmichal
Oferta pracy Ciesla budowlany - Norwegia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

| Czytano 482 razy | 10-10-2016