Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
Leszek
Leszek
marlena-konkel
marcinwolan
marcinwolan
lidka945
lidka945

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Brygadzista robót ziemnych kanalizacyjnych do Niemiec

Brygadzista robót ziemnych kanalizacyjnych do NiemiecPolska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje brygadzistów do realizacji kontraktów przy kanalizacji sanitarnej i robotach ziemnych.
Możliwe zarobki: 15 000 - 18 000 zł
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem
Termin rozpoczęcia kontraktu: październik 2018
Zadania / zakres wykonywanych prac:
-Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez pozostałych uczestników brygady ok. 5-10 osób.
-Wykonywanie prac ziemnych i kanalizacyjnych w tym :
otworzenie tras do przeprowadzania rur,
opraca w wykopach wąskoprzestrzennych - głębokich,
ozabezpieczenie wykopów,
oosadzanie studni,
o montaż rur kanalizacyjnych i melioracyjnych,
oobsługa elektronarzędzi (również niwelatora).
-Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.
-Bezpośrednia współpraca z niemieckim Kierownikiem budowy.
-Współudział w procesie odbioru prac.
-Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (wypłacane w euro, regularne płatności),
-możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,
-długoterminową, stabilną i legalną pracę,
-bezpłatne zakwaterowanie,
-opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego #8211; warunek konieczny,
-min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
-znajomość procesów budowlanych,
-prawo jazdy kat. B i własny samochód,
-sumienność, rzetelność w pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Ruben Bau sp. z o. o.
Kontakt 4u
RUBEN-BAU SP.ZO.O.
UL. GRUNWALDZKA 58
58-506 JELENIA GÓRA
TEL. 534-188-717
e-mail: biuro@ruben-bau.eu

Ruben Bau sp. z o. o. | Czytano 42 razy | 14-09-2018