Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
ayumu8
ayumu8
brzozek0503
brzozek0503
wikikinord
wikikinord
Daniel77
Daniel77

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Brygadzista budowlany do Niemiec z językiem niemieckim

Brygadzista budowlany do Niemiec z językiem niemieckimPolska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje brygadzistów do realizacji kontraktów #8211; budowa obiektów od podstaw.
Możliwe zarobki: 15 000 - 18 000 zł
Miejsce pracy: okolice Coburg (tj. ok. 400km od Zgorzelca)
Termin rozpoczęcia kontraktu: październik 2018
Zadania / zakres wykonywanych prac:
-Wykonywanie prac: murarskich, zbrojarskich, ciesielskich, betoniarskich.
-Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez pozostałych uczestników brygady ok. 10 osób.
-Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.
-Bezpośrednia współpraca z niemieckim kierownikiem budowy.
-Współudział w procesie odbioru prac.
-Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.
Oferujemy:
-atrakcyjne zarobki ( wynagrodzenie wypłacane w euro, regularne płatności),
-możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,
-długoterminową, stabilną i legalną pracę,
-bezpłatne zakwaterowanie,
-opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
-komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego #8211; warunek konieczny,
-min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
-znajomość procesów budowlanych ,
-prawo jazdy kat. B i własny samochód,
-sumienność, rzetelność w pracy.
Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Ruben Bau sp. z o. o.
Kontakt 4u
RUBEN-BAU SP.ZO.O.
UL. GRUNWALDZKA 58
58-506 JELENIA GÓRA
TEL. 534-188-717
e-mail: biuro@ruben-bau.eu

Ruben Bau sp. z o. o. | Czytano 43 razy | 14-09-2018