Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Blacharz samochodowy

Stała praca.
Około 165 godzin w miesiącu.
Możliwość nadgodzin.
Wymagane doświadczenie.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • Uwaga -zakres prac do ustalenia - posiadamy wiele ofert pracy dla blacharzy na terenie całej Belgii i u różnych klientów - znajdziemy miejsce pracy odpowiednie dla Ciebie.

  • demontaż uszkodzonych elementów, naprawa uszkodzeń, wyklepanie, prostowanie elementów za pomocą ram,

  • przygotowanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dbałość o szczegóły,

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego, w stopniu pozwalającym na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z belgijskim prawem,

  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Belgii, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,

  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,

  • opiekę koordynatorów,

  • stawkę od 15,00 do 18,00EUR brutto/h pracy, do negocjacji,

  • dodatki: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta,

  • dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)

  • premię roczną (8.15% rocznych zarobków brutto)

  • 40 godzin pracy w tygodniu,

  • możliwe nadgodziny,

  • zwrot kosztów podróży do Belgii 125EUR,

  • koszt zakwaterowania 65,00 EUR za tydzień - za dopłatą możliwy pokój 1-osobbowy.

Pensja:
Lokalizacja: Okolice Leuven, Hasselt
Firma: Cosmoworker
Oferta pracy Blacharz samochodowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 666 razy | 23-08-2017