Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Blacharz / Monter izolacji przemysłowych Belgia/Holandia

Blacharz / Monter izolacji przemysłowych Belgia/HolandiaSFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Blacharz / Monter izolacji przemysłowych

Opis stanowiska
-przygotowywanie obróbek blacharskich na warsztacie i na budowie
-montaż izolacji ciepło- i zimnochronnych na obiektach przemysłowych

Wymagania:
-doświadczenie zawodowe min. 3 lata na obiektach przemysłowych, tj. elektrowniach, rafineriach, stoczniach
-znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-certyfikat SCC/VCA
-komplet własnych narzędzi
-dokładność i sumienność

Mile widziane:
-prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)

Oferujemy:
-stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
-atrakcyjne zarobki
-Ubezpieczenie Compensa Voyage

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na Nasz adres e-mail:
praca@sfsinternational.pl
podając w tytule: Blacharz / Monter izolacji przemysłowych

Proszę o zamieszczenie ponizszej klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. Sp. k moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. Sp. k. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

Pensja:
Lokalizacja: Antwerpia, Rotterdam
Firma: SFSInternational
Oferta pracy Blacharz / Monter izolacji przemysłowych Belgia/Holandia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

SFSInternational | Czytano 864 razy | 10-01-2019