Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Blacharz, Belgia

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta dynamicznej, rodzinnej firmy w zakresie budowy i napraw naczep, przyczep i samochodów ciężarowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BLACHARZ, Belgia

Miejsce pracy: Lokeren, Belgia

Opis stanowiska:

- przygotowanie karoserii przyczep i ciężarówek do malowania

- wypełnianie małych wgnieceń lub zarysowań wypełniaczami

- usuwanie tłuszczu, brudu, farby lub rdzy z powierzchni przyczepy w ramach przygotowań do

nakładania farby

Wymagania:

- 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku

- dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!

- wykształcenie techniczne/mechaniczne

- umiejętność napraw blacharskich oraz przygotowania karoserii do lakierowania

- umiejętność nanoszenia powłok lakierniczych mile widziana

- mile widziany własny samochód

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: 14 EUR/h brutto

- możliwość pracy na długi czas (możliwość przejścia na stały kontrakt)

- opiekę polskiego koordynatora

- dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

- dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku wypłacane w czerwcu/ lipcu każdego roku

- premia roczna  8.27% - zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego)

- pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

Pensja: 14 EUR/h brutto
Lokalizacja: Lokeren
Firma: Link2europe
Oferta pracy Blacharz, Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 502 razy | 07-11-2016