Kanał RSS
Pat23
Pat23
Agencja Pracy Interstaff
Agencja Pracy
sebi010281
sebi010281
maaaja121
maaaja121

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Betoniarz - Murarz - Cieśla (Zakłady Prefabrykacji Betonu)

Betoniarz - Murarz - Cieśla  (Zakłady Prefabrykacji Betonu)Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o. poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów
w Niemczech osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
Praca w hali przy produkcji prefabrykatów betonowych, w zależności od stanowiska:
- wykonywanie, montaż i rozbiórka szalunków, form
- wykonanie i montaż zbrojenia zgodnie z projektem
- obsługa oraz eksploatacja maszyn zbrojarskich (giętarki, nożyce)
- wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu
- sprawdzanie betonu (świeżego i stwardniałego)
- tłoczenie betonu, sprężanie go, nanoszenie na powierzchnię i obróbka zarówno ręczna, jak i za pomocą maszyn

Oferujemy:
- długoterminowe zatrudnienie (także w okresie zimowym) u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w grupach liczących od 2 do 5 osób
- pracę na pełny etat (min. 40h tygodniowo)
- rejon pracy: całe Niemcy (praca stacjonarna #8211; w jednym miejscu)
- wynagrodzenie początkowe: 12, 00 #8211; 13, 00 EUR brutto/h
- możliwe nadgodziny w wysokości 125% stawki podstawowej
- dieta za każdy przepracowany dzień, w systemie pracy:
a) od poniedziałku do piątku: poniedziałek 32 EUR netto, wtorek #8211; czwartek 40 EUR netto, piątek 12 EUR netto
b) od poniedziałku do soboty: : poniedziałek 32 EUR netto, wtorek #8211; piątek 40 EUR netto, sobota 12 EUR netto
- pomoc w znalezieniu dogodnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
- zorganizowany dojazd do pracy
- cotygodniowe zaliczki
- możliwość rozwoju zawodowego
- polskojęzyczne wsparcie dla wszystkich pracowników

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego u przynajmniej jednej osoby na grupę
- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
- wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie przy montażu i demontażu szalunków, betonowaniu, zbrojeniach (min. 5 lat)

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Sempre
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.
E-Mail: rekrutacja@sempre.eu.com

Sempre | Czytano 21 razy | 24-07-2019