Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Barista, Kelner/ka

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Aktualnie dla naszych partnerów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

BARISTA,KELNER  - NIEMCY (różne lokalizacje)

Zadania:

  • Zapewnienie obsługi klienta na jak najwyższym poziomie

  • Tworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem

  • Przygotowywanie i rekomendowanie produktów

  • Przygotowywanie kaw zgodnie z recepturami

  • Praca w zespole i budowanie wspólnych sukcesów kawiarni

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Barman, Barista, Kelner/ka

  • Profesjonalne podejście do klienta

  • Umiejętność obsługi urządzeń typowych dla kawiarni

  • Kreatywność

  • Dyspozycyjność do wyjazdu do Niemiec na dłuższy okres czasu

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO na poziomie KOMUNIKATYWNYM , Język Angielski mile widziany

  • Miła aparycja i uśmiech na twarzy

Oferujemy:

  • Pracę dla marki rozpoznawalnej na całym świecie

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Profesjonalną i miłą atmosferę w pracy

  • Szkolenie pozwalające wykonywać swoją zadania z przyjemnością

  • Umowę zlecenie z składkami

  • Zarobki w EUR

  • Dodatkowe ubezpieczenie

Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy spełniają powyższe kryteria. Prosimy w dokumentach umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Polski HR Search Selection
Oferta pracy Barista, Kelner/ka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 295 razy | 06-02-2017