Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Audytor inwentaryzacji

Dla naszego Klienta z branży inwentaryzacyjnej poszukujemy Kandydatów/tek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: całe  Niemcy

Obowiązki:

  • liczeniu asortymentu sklepowego i magazynowego z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń (skanerów).

Wymagania:

  • umiejętność sprawnego i dokładnego liczenia,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • cierpliwość i zaangażowanie,

  • mobilność i chęć do pracy w różnych lokalizacjach.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia,

  • dodatkowe ubezpieczenie,

  • bezpłatne zakwaterowanie i dojazdy do pracy,

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

Pensja:
Lokalizacja: Stuttgart, Cottbus, Monachium, Berlin
Firma: Polski HR International
Oferta pracy Audytor inwentaryzacji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 550 razy | 11-10-2017