Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Au Pair Irlandia praca i nauka za granicą

Au Pair Irlandia praca i nauka za granicąPolecamy rodzinę, która gościła u siebie au pair z USA oraz au pair z Polski. Obie osoby są bardzo zadowolone z pobytu.
Irlandzka rodzina z 2 dzieci poszukuje pilnie Au Pair na okres minimum 1 roku.
Rodzice: ojciec dyrektor IT, co drugi piątek w domu, matka dyrektorka sprzedaży ma biuro w domu. Rodzina bardzo lubi aktywnie spędzać czas wolny: pływanie, jazda na rowerze, spacery, robienie zdjęć, wycieczki. Rodzina uwielbia psy, ma 1 psa.

Lokalizacja: Irlandia, Kildare.
Wyjazd: od zaraz na okres min. 12 do 24 miesięcy.
2 dzieci: Cillian 5 lat, Clarissa 2, 5 roku.

Obowiązki:
Spędzanie czasu z dziećmi podczas nieobecności rodziców, zabawa z dziećmi, spacery, plac zabaw, pomoc w ubieraniu się, sporządzanie 1 posiłku, który dzieci jedzą po zajęciach szkolnych, odprowadzanie dzieci do szkoły i przedszkola, odprowadzanie dzieci na zajęcia dodatkowe, w sumie 36 do 45h w tygodniu

Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego
Prawo jazdy z doświadczeniem
Koniecznie doświadczenie w opiece nad dziećmi, poparta, co najmniej 2 referencjami. Referencje może wystawić np. sąsiadka, z której dziećmi wychodzisz na spacery lub spędzasz czas na placu zabaw
Osoba niepaląca
Osoba bardzo odpowiedzialna

Rodzina goszcząca oferuje:
Tygodniowe kieszonkowe 100 do 120 euro,
Bezpłatne wyżywienie
Bezpłatne zakwaterowanie: osobny pokój, TV, dvd, podłączenie do internetu
Dostęp do komputera z internetem
Wolne weekendy oraz od stycznia wolne piątki, od czasu do czasu pomoc w piątek

Biuro Au Pair Koncepcja istnieje od 1994 roku. Wyróżnia nas długoletnie doświadczenie, stała i sprawdzona współpraca z zagranicznymi partnerami i rodzinami oraz 24 godzinny serwis, czyli wsparcie dla naszych podopiecznych przez cały okres pobytu u rodziny goszczącej. Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 1926.

Wyślij zgłoszenie już dziś na adres mailowy:
judyta@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: au pair Kildare
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Koncepcja
Oferta pracy Au Pair Irlandia praca i nauka za granicą może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 1517 razy | 25-10-2012