Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Asystentka z j. włoskim

Asystentka z j. włoskim Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- Kontakt z Klientami firmy
- Koordynacja spraw administracyjno - biurowych,
- Dbałość o korespondencję wychodzącą i przychodzącą,
- Odpowiedzialność za obieg dokumentów wewnątrz firmy,
- Przygotowanie zestawień i raportów

Wymagania:
- Doskonała znajomość języka włoskiego - warunek konieczny!
- Doświadczenie na stanowisku biurowym,
- Mile widziane wykształcenie wyższe lub kursy (marketing, administracja)
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
- Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
- Doskonałe zdolności komunikacyjne,
- Prawo jazdy kat. B,
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Stabilną pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie,
- Interesującą i odpowiedzialną pracę,
- Umowę bezpośrednio z pracodawcą,
- Możliwość rozwoju zawodowego.
Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Asystentka z j. włoskim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4763 razy | 17-09-2014