Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Asystent Młodszy Specjalista ds. Płac z językiem ang

Asystent Młodszy Specjalista ds. Płac z językiem angSFS Poland działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent/Młodszy Specjalista ds. Płac z językiem angielskim

Opis stanowiska:

-Pomoc w tworzeniu i prowadzeniu wszystkich procesów oraz procedur związanych z płacami
-Pomoc przy realizacji wszystkich procesów płacowych związanych z pracownikami firmy
-Tygodniowe i miesięczne kalkulacje płac
-Przygotowywanie deklaracji podatkowych i socjalnych (PIT-4, PIT-11, DRA, etc.)
-Współpraca z organami państwowymi odpowiedzialnymi za podatki i ubezpieczenia społeczne
-Realizacja płatności związanych z wynagrodzeniami oraz składkami społecznymi
-Przygotowywanie raportów płac w programie Microsfot Excel
-Weryfikacja płac
-Zarządzanie świadczeniami socjalnymi I zasiłkami zgodnie z polityką firmy
-Współpraca z księgowym firmy przy zamykaniu miesiąca
-Aktualizowanie i prowadzenie folderów osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
-Sprawna obsługa pracowników za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu w zakresie spraw związanych z zasobami ludzkimi
-Sprawdzanie przychodzących i wychodzących dokumentów pod względem kompletności, dokładności I zgodności z obowiązującymi przepisami prawa i procedurami.

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe w kierunku Finansów I Księgowości
-Wiedza z zakresu procesów płacowych i administrowania zasobami ludzkimi
-Praktyczna wiedza z zakresu programu Enova I oprogramowania Płatnik
-Wiedza praktyczna z zakresu obliczania wynagrodzeń, składek na ubezpieczenie społeczne (ZUS) i podatku od plac z uwzględnieniem przepisów polskiego prawa.
-Znajomość Polskiego Kodeksu Pracy będzie dodatkowym atutem
-Angielski- co najmniej na poziomie komunikatywnym (codzienny kontakt z obcokrajowcami), znajomość kolejnego języka obcego będzie dużą zaletą
-Zaawansowana znajomość programu Microsoft Excel

Oferujemy:

-Atrakcyjne zarobki
-Świadczenia socjalne (pakiet medyczny, karta fitness i inne dodatki)
-Przyjazną atmosferę pracy
-Współpracę z młodym, doświadczonym zespołem
-Pracę w nowym i dobrze wyposażonym biurze
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim (ewentualnie niemieckim, holenderskim albo francuskim), referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Asystent Młodszy Specjalista ds. Płac z językiem ang może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4518 razy | 03-07-2015