Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Asystent Księgowego ds. Nieruchomości

Asystent Księgowego ds. NieruchomościPraca polega na asystowaniu i pomaganiu Księgowym w ich codziennych obowiązkach. Praca ma charakter 10 miesięcznego, odpłatnego stażu z dużym naciskiem na pogłębianie wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami, a jego celem jest możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy. Jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z księgowością nieruchomości mieszkalnych dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
- pomoc Księgowym ds. Nieruchomości w ich codziennych obowiązkach
- weryfikacja dokumentów pod względem formalno-prawnym, poznawanie dokumentów dotyczących rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych
- wprowadzanie dokumentów księgowych do programu SŁONIe
- pomoc w weryfikacji planów gospodarczych
- pomoc przy przygotowywaniu naliczeń Administratorom / Zarządcom Nieruchomości
- zdobywanie wiedzy merytorycznej i doświadczenia

Wymagania:
- wiedza teoretyczna na temat zasad rachunkowości
- znajomość arkuszy kalkulacyjnych
- biegła znajomość obsługi komputera
- zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
- odpowiedzialność i samodzielność
- bardzo duża dokładność
- zaangażowanie i chęć do pracy
- doskonała organizacja pracy

Mile widziane:

- student o specjalności związanej z rachunkowością, finansami lub gospodarką nieruchomości (studia zaoczne lub V rok studiów dziennych)

W zamian oferujemy:
- udział w szkoleniach organizowanych w firmie
- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w profesjonalnym zespole, gwarantującą zdobywanie i pogłębienie wiedzy
- zatrudnienie na umowę zlecenie
- progresywne wynagrodzenie uzależnione od postępów w pracy i nauce
- lekcje języka angielskiego
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Atrium 21 Sp. z o.o.
Oferta pracy Asystent Księgowego ds. Nieruchomości może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4626 razy | 24-02-2015