Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Asystent Księgowego ds. Nieruchomości

Asystent Księgowego ds. NieruchomościPraca polega na asystowaniu i pomaganiu Księgowym w ich codziennych obowiązkach. Praca ma charakter 10 miesięcznego, odpłatnego stażu z dużym naciskiem na pogłębianie wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami, a jego celem jest możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy. Jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z księgowością nieruchomości mieszkalnych dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
-pomoc Księgowym ds. Nieruchomości w ich codziennych obowiązkach
-weryfikacja dokumentów pod względem formalno-prawnym, poznawanie dokumentów dotyczących rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych
-wprowadzanie dokumentów księgowych do programu SŁONIe
-pomoc przy weryfikacji planów gospodarczych
-pomoc przy przygotowywaniu naliczeń Administratorom / Zarządcom Nieruchomości
-zdobywanie wiedzy merytorycznej i doświadczenia

Wymagania:
-wiedza teoretyczna na temat zasad rachunkowości
-znajomość arkuszy kalkulacyjnych
-biegła znajomość obsługi komputera
-zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
-odpowiedzialność i samodzielność
-znajomość zasad funkcjonowania programów finansowo-księgowych (preferencje dla osób ze znajomością programów do obsługi nieruchomości)
-bardzo duża dokładność
-zaangażowanie i chęć do pracy
-doskonała organizacja pracy

Mile widziane:
-studenci o specjalności związanej z rachunkowością, finansami lub gospodarką nieruchomości (studia zaoczne lub V rok studiów dziennych)

W zamian oferujemy:
-udział w szkoleniach organizowanych w firmie
-możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
-pracę w profesjonalnym zespole, gwarantują zdobywanie i pogłębienie wiedzy
-zatrudnienie na umowę zlecenie
-progresywne wynagrodzenie uzależnione od postępów w pracy i nauce
-lekcje języka angielskiego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą komplet informacji.
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Parama Group Sp. z o.o.
Oferta pracy Asystent Księgowego ds. Nieruchomości może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4625 razy | 21-10-2014