Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Asystent kierownika - Kraków

Asystent kierownika - KrakówFirma o ugruntowanej pozycji na rynku usług edukacyjnych poszukuje osoby na stanowisko asystenta kierownika na teren Krakowa.

Opis stanowiska;
- wspieranie bieżących działań kierownika regionu,
- obsługa klienta,
- rekrutacja oraz nadzór nad kadrą
- współpraca z placówkami oświatowymi,

Wymagania:
- znajomość obsługi komputera,
- dyspozycyjność,
- prawo jady kat. B,
- zaangażowanie.

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagradzania,
- szkolenia,
- miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres agnieszkaodzimkowska@cel.com.pl z dopiskiem w tytule: asystent kierownika.
Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma: CE Lingua
Oferta pracy Asystent kierownika - Kraków może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4252 razy | 23-06-2016