Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Asystent kierownika ds. jakości

Asystent kierownika ds. jakościDla naszego Klienta, koncernu produkcyjnego z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko:

ASYSTENT KIEROWNIKA DS. JAKOŚCI
Praca: Stała
Miejsce pracy: woj. śląskie

Zakres obowiązków:
- Monitorowanie i kontrola procesu SPC
- Nadzorowanie analizy systemu pomiarowego
- Analiza PCA ( Process Capability Analysis)
- Monitorowanie części, podzespołów i produktów w celu zapewnienia zgodności z wymogami jakości
- Podejmowanie działań zmierzających do zmniejszenia lub wyeliminowania wad i poprawy jakości produktów oraz procesów
- Zaangażowanie w program poprawy jakości

Wymagania:
- Co najmniej 5 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej
- Znajomość systemu zarządzania jakością ISO9001 i innych systemów zarządzania jakością
- Praktyczna znajomość programu Minitab
- Znajomość środowiska IMDS
- Umiejętność skutecznego komunikowania się w języku angielskim
- Biegła znajomość pakietu MS Office, w tym Microsoft Word, Excel
- Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
- Umiejętność pracy indywidualnie i w zespole
Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego.

Pracodawca oferuje:
- Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku, w różnych obszarach
- Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie zawodowe i umiejętności
- Dobre warunki pracy
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: BRAD HR Services
Oferta pracy Asystent kierownika ds. jakości może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4781 razy | 15-07-2014