Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Asystent ds. rekrutacji IT

Asystent ds. rekrutacji IT Edge recruitment to agencja doradztwa personalnego,
zarejestrowana w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 5038, zajmującą się głównie rekrutacją specjalistów w branży IT jak
również realizacją projektów na stanowiska techniczne, inżynierskie oraz średniego i wyższego szczebla zarządzania w różnych branżach. Od 7 lat
współpracujemy z pracodawcami z Polski, Europy i USA.

Naszą filozofią jest zapewnienie przejrzystości procesu, odpowiedzialności oraz zaangażowania zarówno
w stosunku do naszych klientów jak i kandydatów.
Aktualnie do swojego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

- uzupełnianie CV i informacji o kandydatach w elektronicznej bazie danych

- przygotowywanie treści i kampanii na portale społecznościowe i branżowe

- wsparcie konsultantów przy realizacji projektów rekrutacyjnych (opracowywanie treści ogłoszeń z ofertami pracy, wyszukiwanie kandydatów)

- udzielanie informacji osobom dzwoniącym
- obsługa urządzeń biurowych - skanowanie dokumentów, kserowanie

Oczekujemy:

- chęci odbycia bezpłatnej praktyki

- co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego

- znajomości pakietu MS Office oraz programów pocztowych

- terminowego wykonywania zadań

- wytrwałości i systematyczności w realizacji zadań

- komunikatywności i elastyczności

- chęci do nauki i zdobywania wiedzy w branży IT

- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
- możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w najdynamiczniej rozwijającej się branży IT

- udział w realizacji projektów rekrutacyjnych dla polskich i międzynarodowych firm realizujących niestandardowe projekty

- jasne zasady współpracy

- miłą atmosferę
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Edge recruitment
Oferta pracy Asystent ds. rekrutacji IT może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4563 razy | 27-03-2015