Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Asystent Biurowy

Asystent BiurowyIdealne stanowisko dla osób zaczynających swoją karierę zawodową, pozwalające na zdobycie cennego doświadczenia w pracy biurowej.
Jeżeli chcesz się nauczyć pracy biurowej, poprawnego pisania pism, kontaktów z urzędami i archiwizacji dokumentacji, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
-obsługa poczty i korespondencji
-pomoc pracownikom i współpracownikom w wykonywaniu czynności biurowych
-porządkowanie dokumentów
-pomoc przy reorganizacji biura
-pomoc w drobnych pracach konserwacyjnych na terenie biura
-przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kontrahentami
-tworzenie pism i zapytań ofertowych
-przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz

Wymagania:
-biegła znajomość obsługi komputera
-zaangażowanie
-zdolność szybkiego uczenia się
-pozytywne usposobienie i umiejętność pomagania innym
-umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
-studenci studiów zaocznych lub 5-go roku studiów dziennych

W zamian oferujemy:
-zatrudnienie na umowę zlecenie
-lekcje języka angielskiego
-możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
-możliwość awansu i zdobycia ciekawego zawodu oraz cennego doświadczenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą komplet informacji.
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Parama Group Sp. z o.o.
Oferta pracy Asystent Biurowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4669 razy | 16-12-2014