Strona główna >> Lubelskie >> Dam pracę

Ankieter Ankieterka

Ankieter AnkieterkaAgencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa WW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku Ankieter.

Opis stanowiska:
- Przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich z respondentami,
- Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych trudnościach,
- Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów.

Wymagania:
- Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań,
- Komunikatywność i łatwość wypowiadania się w mowie i piśmie,
- Uczciwość i terminowość wykonywanych zadań,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
Pracę w postaci umowy zlecenia
Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi
Zwrot kosztów dojazdu

Zasady współpracy:
- Osoby pozytywnie zweryfikowane w procesie rekrutacji umieszczane są w naszej bazie ankieterów.
- Z ankieterami kontaktujemy się dopiero w momencie otwarcia przygotowań do realizacji konkretnego projektu.
- Praca ma charakter dorywczy - ankieter pracuje przy określonym projekcie.
Pensja:
Lokalizacja: Lublin
Firma: Rekrutacjafs
Oferta pracy Ankieter Ankieterka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubelskie >> Dam pracę

| Czytano 4027 razy | 03-04-2017