Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Animator(ka) w hotelu 4* w Szwardzwaldzie

Animator(ka) w hotelu 4* w SzwardzwaldziePraca w hotelu położonym w malowniczym rejonie Badenii- Wirtembergii, polegająca na organizowaniu zajęć dla dzieci oraz opiece nad nimi.

Oczekujemy:
Kandydat/ka musi umiec dobrze po niemiecku- co najmniej B1 lub B2.
Duża aktywność i kreatywność w organizowaniu czasu dzieciom.
Wysoka kultura osobista.
Doświadczenie nie jest wymagane.
Dojazd na własną rękę lub za pośrednictwem naszego przewoźnika.

Obowiązki:
Opieka nad dziećmi oraz tworzenie animacji w hotelowym klubie dziecięcym.
Praca 8h - 5dni/ tydzień lub 8h- 5, 5dnia/tydzień

Oferujemy:
Pracę od zaraz.
Wynagrodzenie 1050 Euro/ mies.
Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym oraz wyżywienie na miejscu w hotelu, już wkalkulowane w wynagrodzenie.
Wi-Fi 30 Euro/ mies.( 60euro/ pokój)

Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie.

#8222;Aplikując, kandydat wyraża zgodę na wykorzystywanie jego danych osobowych przez niemiecką agencję pracy do znalezienia niemieckiego pracodawcy#8221;

Pensja:
Lokalizacja: Szwardzwald
Firma: Pracahotelpl24
Oferta pracy Animator(ka) w hotelu 4* w Szwardzwaldzie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Logic Work | Czytano 543 razy | 24-09-2017