Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Administrator/ka Systemów i Sieci

Administrator/ka Systemów i SieciRINF Sp. z o.o. - jesteśmy firmą informatyczną, która specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania, a także outsourcingiem kadry IT.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

- Administracja środowiskiem serwerowym Windows
- Wprowadzanie aktualizacji systemów
- Help desk
- Administracja serwerem pocztowym
- Przeprowadzanie backup-ów danych
- Dbanie o infrastrukturę informatyczną i wprowadzanie nowych rozwiązań

Oczekiwania wobec kandydatów/kandydatek:

- Doświadczenie w administracji systemem Windows Server 2003/2008
- Znajomość Active Directory
- Wiedza z zakresu sieci - TCP/IP, WINS, DNS, DHCP
- Znajomość MS SQL Server
- Wykształcenie wyższe (Informatyka lub pokrewne)
- Znajomość systemów operacyjnych Linux
- Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- umiejętność zarządzania serwerem pocztowym Kerio Connect
- Wiedza na temat produktów firmy Vmware
- Wiedza z zakresu oprogramowania antywirusowego

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: gumtree@rinf.pl
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Administrator/ka Systemów i Sieci może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 8701 razy | 09-06-2011