Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Administrator / Zarządca Nieruchomości

Administrator / Zarządca NieruchomościPoszukujemy kandydatów do zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi. Nieruchomości zlokalizowane są na terenie Warszawy i okolic, m.in. w Piasecznie, Ząbkach, Legionowie. W związku z otwarciem naszych filii we Wrocławiu i Trójmieście, chętnie nawiążemy współpracę również z osobami mieszkającymi w ww. miastach i ich okolicach. Zakres współpracy obejmuje budynki Wspólnot Mieszkaniowych zarówno w okresie rękojmi, jak i kilku lub kilkunastoletnie. Przede wszystkim poszukujemy doświadczonych Administratorów / Zarządców Nieruchomości Mieszkalnych. Jeśli sprawdzasz się na tym stanowisku i chciałbyś dalej się rozwijać, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
-bieżące administrowanie nieruchomościami
-bieżące weryfikowanie faktur kosztowych, sprawdzanie ich zgodności z planem budżetowym
-nadzór nad firmami podwykonawczymi, m.in.: firmami sprzątającymi, konserwacyjnymi, ochroniarskimi itp.
-przygotowywanie pism, ogłoszeń, zestawień ofertowych, zawiadomień, uchwał, planów gospodarczych
-bieżący kontakt z mieszkańcami - kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty
-pełnienie dyżurów na terenie nieruchomości
-współpraca z Urzędami

Wymagania:
-wykształcenie wyższe
-doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami
-wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami
-znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office oraz internetu
-zdolność szybkiego uczenia się
-miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania
-pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność
-duża dyspozycyjność

Mile widziane:
-licencja zarządcy nieruchomości
-prawo jazdy kat.B

W zamian oferujemy:
-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej (wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości i wielkości obsługiwanych nieruchomości)
-wsparcie partnerskiego biura rachunkowego
-opiekę medyczną w Centrum Medycznym Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym
-elastyczny, zadaniowy czas pracy
-możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się grupie firm
-pracę w profesjonalnym zespole

Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Parama Group Sp. z o.o.
Oferta pracy Administrator / Zarządca Nieruchomości może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4957 razy | 04-03-2015