Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

78-letni Senior wymaga pomocy Bielefeld

78-letni Senior wymaga pomocy BielefeldDo opieki jest Pan w wieku 78 lat z niedowładem nóg na skutek przebytego przed laty wypadku. Porusza się na wózku inwalidzkim i jest częściowo inkontynentny. Podopieczny ma tylko niewielkie zaburzenia co do czasu. Ma dość dobrze opanowane przemieszczanie się z wózka na łóżko dlatego jest w tym bardzo pomocny. Zamieszkuje domek jednorodzinny. Raz tygodniu przychodzi służba medyczna kąpać seniora. Jest dostęp do intenetu.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznemu  w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
kobieta (wiek od 40-50 lat)
język dobry
z doświadczeniem
prawo jazdy

ZAPEWNIAMY:
 gt; Atrakcyjne wynagrodzenie  uzależnione od znajomości języka i warunków pracy.
gt; Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie DAK
gt; Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
gt; Transport oraz zwrot kosztów podróży
gt; Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
gt; Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50#8364;
gt; Podwójne diety i premie na święta
gt; Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce
gt; Ubezpieczenia dla członków rodziny
gt; Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
gt; Nie pobieramy żadnej prowizji
W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
- PODSTAWOWYM,
- KOMUNIKATYWNYM,
- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: KonikGdynia
Oferta pracy 78-letni Senior wymaga pomocy Bielefeld może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 558 razy | 07-02-2017