Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

2nd level Help Desk Supporter

2nd level Help Desk Supporter Dla naszego Klienta poszukujemy:

Lokalizacja: Szczecin

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego
- doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku na stanowisku związanym z IT suportem, rozwiązywaniem problemów technicznych, wsparciem użytkowników - min 1 rok
- wiedza i znajomość zagadnień z obszaru IT - Microsoft Windows Server , Windows OS, Office , Active Directory
- znajomość LAN/WAN/WLAN
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do podjęcia pracy zmianowej 24/7

Opis stanowiska:
- zapewnienie drugiej linii wsparcia technicznego dla pracowników firmy na całym świecie
- monitorowanie, rozwiązywanie problemów i pilnych alertów, bycie pierwszym kontaktem w sprawach najwyższej wagi
- dbanie o najwyższy poziom obsługi użytkowników, pilnowanie realizacji zgłoszonych problemów, przydział zadań, odpowiedzialność za realizacje celi w obszarze działu IT suportu
- administracja użytkowników w wewnętrznym systemie korporacyjnym
- bieżące rozwiązywanie wszelkich pojawiających się problemów, wsparcie i doradztwo dla użytkowników
- rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów systemowych
- uczestnictwo w projektach optymalizujących przepływ informacji i funkcjonowanie systemów

Nasz klient oferuje:

- stabilne zatrudnienie
- pracę w dużej międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
- bogaty pakiet socjalny, przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju
- atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie: 4700 #8211; 7000 PLN brutto

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w z dopiskiem #8222;2nd level Help Desk Supporter #8221; na adres mailowy:

it@lsj.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy 2nd level Help Desk Supporter może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3912 razy | 22-03-2017