Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

1500 euro dla Opiekunki z dobrą znaj.j.niemieckiego od 02.09

1500 euro dla Opiekunki z dobrą znaj.j.niemieckiego od 02.09Opiekunka do seniorki na wyjazd od 02.09 na min 6 tyg-wyn. 1500 euro netto k.Nurnberg
Podopieczna : 85 lat, 45 kg/166 cm
Schorzenia:rozrusznik, stan po wylewie, po urazie ramienia
Podopieczna:jest leżąca, wymaga wsparcia W domu jest zatrudniona pomoc domowa oraz sprzątaczka dlatego pracę związane z prowadzeniem domu nie należą do obowiązków opiekunki.
WYMAGANIA:
komunikatywna znajomość j.niemieckiego
doświadczenie w opiece
dyspozycyjność od 02.09 na min 6 tygodni
mile widziane referencje od poprzednich rodzin
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
pomoc w myciu, ubieraniu
asekuracja
OFERUJEMY:
wynagrodzenie 1500 euro netto za przepracowany miesiąc
Pracę w pełni legalną+prywatny pakiet ubezpieczeniowy ERV
Opłacony przejazd we dwie strony
Sprawdzoną ofertę pracy
Zapraszmy do kontaktu telefonicznego , przesyłania zgłoszeń lub sms Opieka na numer tel.+48 519 167 899 lub zgłoszenie na adres j.szyndzielorz@blueline-care.com
Pensja: 1500 euro
Lokalizacja: Niurnberg
Firma: BluelineCare
Oferta pracy 1500 euro dla Opiekunki z dobrą znaj.j.niemieckiego od 02.09 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 476 razy | 21-08-2019